Hvězdná kniha!

12. prosince 2009 v 23:13 | ajjii |  Hvězdná kniha
Ahojka lidičky! Knižka Hvězdná kniha je opravdu MEGA Skvělá-a to je ještě malé slovo... S Eragonem je na 1.místě mého nejbooks žebříku!!!!!!!! A tak teď trochu obrázků, jak vypadá obal v češtině, ale také ve francoužštině a EN ;)

Všechno začíná knihou 1: Mistr Kadehar!
Obsah:

Jen málokdo ví o existenci země Ys, která se nachází napůl cesty mezi skutečným světem a krajinami Světa nejistoty, zalidněného podivuhodnými bytostmi i obludami či tajemnými kmeny. Ys se ve všech směrech podobá našemu světu-až na to, že stejně běžné jako počítače a promítací sály kin jsou tam i rytíři v plné zbroji a čarodějové, jež mají udivující schopnosti.
Guillemot z Troilu je yský chlapec, plachý a tak trochu snílek. Kde se vzal jeho mimořádný talent pro čarodějnictví, které ho vyučuje Mist Kadehar? Co se stalo s Hvězdnou knihou, která obsahuje tajemství nejmocnějších kouzel a zaklínadel? Proč byla unesena Guillemotova nejhorší nepřítelkyně Aghata z Balagru? Do pátrání po pravdě zapojí Guillemot své věrné a nerozlučné přátele Romarika, Gontranda, Coralii a statečnou Amru. Společně projdou bránou, která vede do podivuhodného světa plného nástrah...


Pokračuje to knihou 2: Pán Sha
Obsah:
Po neuvěřitelných dobrodružstvích ve Světě nejistoty se Guillemot vrací do kláštera Gifdu, aby tu pokračoval ve studiích magie. Řád Guilde se rozhodne vypravit oddíl čarodějů v čele s Kadeharem proti démonickému Stínu. Útok je však odražen a většina ačarodějů zahyne. Mistr Kadehar je obviněn z odpovědnosti za neúspěch a uprchne (špatné slovo-to by znamenalo, že je zbabělec, ale ono to tak vůbec není ;) ... více v knize) Tajemná bytost, Pán Sha, se objeví v Gifdu, kde hledá Guillemota. A toho spolu s jeho přáteli a mladým čarodějem Bertramem uvězní zrádný král Koriganů...
Je v Guildu zrádce? Najde se Hvězdná Kniha, která je zárukou míru v zemi Ys? Kdo se skrývá za tajemným Pánem Sha? Guillemot bude potřebovat všechny schopnosti čarodějnického učně, aby prošel svými dobrodružstvími ve zdraví...

A bohužel to končí 3: Tvář vládce stínu
Obsah:

Novinka zasáhla zemi Ys jako úder blesku: Stín unesl Guillemota, Stín-nejhrozivější nepřítel, jakému se kdy musel postavit! Chce se dostat k posledním kouzlům ve Hvězdné Knize, a proto chlapce vězní. Je otázka, zda se Guillemotovi přes všechny vyjímečné schopnosti podaří odolat této hrozivé moci, která se připravuje na ovládnutí tří světů....Začíná boj na žívot a na smrt.
MEzitím se armáda rytířů, vedených Kadeharem, spojí se svobodnými obyvateli Světa nejistoty. Společně se vydají hledat čarodějova učně. Zachránit ho chtějí také jeho přátelé, kteří se za ním tajně vydají. Podaří se jim přijít včas?To jsou prosím pěkně všechny 3 knihy trilogie Hvězdná kniha! Tyhle knížky čtu po 2 a mimochodem je to 1.kniha, kterou čtu povícero-kdo začne číst 1, nemůže si pomoci a musí přečíst i dvojku a z 2 hned na 3-protože to krásně navazuje- a kdo si přečte 3 chce i 4....ta bohužel není :-( Ale 3-jak je napínavá, tak je i krásná-dalo by se říct i romantická-ale velké akce romantické nečekejte ;) ... i když ;) :D
Já bych si hoooodně přála, aby někdo tuhle trilogii natočil X)!!!!!!!!!!!!!!!!
A teď mé obrázky ;) X)

Snad mistr Kadehar :D (PS: Pro mě je Mistr Kadehar opravdovej MISTR!!! Je to moje nejoblíbenější postava! Někdy snad přísná, ale také hodně citlivá , chytrá, ,upřímná a vnímavá!
A staršně mě mrzí, že takové kouzla jako jsou v téhle knize nemohou být doopravdy a já se nemůžu stát čarodějnou učenkyní X) )
A teprve rozkreslená pětice kamarádů X) Prosím: Hlavně nesmát! :D

Tuhle knihu opravdu doporučuji!!! X)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Toužíte si ji sehnat????

Ano!!! Jasně!!!!
Jo....
Ne....

Komentáře

1 Nikki Nikki | Web | 13. prosince 2009 v 17:32 | Reagovat

Tu knihu ani neznám ale muže bejt dobrá . A co se tyče tech obrázku ..... jsou docela hezké , takže není duvod k smíchu :)

2 petr petr | 2. srpna 2010 v 11:05 | Reagovat

tu sem čet a je fakt hustá

3 StoneRose StoneRose | Web | 17. března 2011 v 17:01 | Reagovat

právě čtu jedničku je to úžasný :)

4 Albertthify Albertthify | E-mail | Web | 5. června 2018 v 0:43 | Reagovat

The prostate gland is central to the a part of a male's the reproductive system. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The men's prostate can be found just in front of the rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it is usually really miserable and inconvenient to the patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of the prostate.

Prostate infection, also called prostatitis, is among the most common prostate-related overuse injury in men younger than 55 yrs . old. Infections with the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common coming from all forms of prostate infection. It is caused by bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis can be a condition of a particular defect within the gland along with the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be a result of trauma towards the urinary tract or by infections from the rest in the body. A patient can experience testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal of the prostate defect as well as the use antibiotics and NSAIDs to deal with the redness.

Non-bacterial prostatitis accounts for approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not even to create what causes these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other think that intensive exercise and high lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable weight loss program is important. These are some in the actions you can take and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for overall health and this will also maintain your urinary track clean.

2. Some studies declare that a couple of ejaculations per week will assist to prevent cancer of the prostate.

3. Eat red meat without excess. It has been shown that consuming over four meals of beef a week will heighten the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most significant measure to look at to ensure a proper prostate is usually to opt for regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you need to choose prostate examination at least once annually.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama