Leden 2009


Girls of rock and roll

30. ledna 2009 v 10:53 | ajjii |  Alvin a Chipmunkové a Cipetky
TOhle je nejlepší písnička z celého filmu Alvin and the Chipmunks

Alvin and the chipmunks-adventure

30. ledna 2009 v 10:50 | ajjii |  Alvin a Chipmunkové a Cipetky
Postavy: Alvin( I love you ) ,Brittany
SImon, Jenette
Theodore, ELinor

Příběh: Vše začíná, když poručík(Dave) tří chipmunkčích bratrů ALvina, Simon a Theodor odjíždí na výlet kolem světa a je nechá doma, ale Alvin se nedá a chce jet s Davem taky. Dave ho však nebere a hlídá je paní Millerová.
Jednoho dne jdou bratři do restaurace a tam potkají tři sestry Brittany,Jenette a Elinor a Alvin si chce s Brittany zahrát na automatu.
Ale v tu samou dobu se nachází v restauraci i jedná bohatá žena ze svým bratrem a psem, která brečí. Alvin prohraje a nadávají si z Brittany, toho využije žena a Chipmunkům a Hipetkám slíbí, že když rozvezou po celém světě plíšáčky, tak dostanou 1 000 000 dolarů. Alvin a Brittany s tím souhlasí , ale Alvin musí vyřešit, jak utéct paní Millerové a když se mu to povede, utečou a odletí balonem obletět cellý svět,ale ani on ani Brittany neví, že se zapletli do zločinu, protože po té ženě patrá tajný detektiv a v těch plišácích pašují peníze.
Na cestě zažijí spoustu zážitků. .... V celém filmě jsou uchvancancující písně, které doprovází všechny velké situace. Film obsahuje: legraci a napjetí a hlavně hudbu, měl by se na tenhle film určitě podívat. Ten kdo shlédne tenhle film, toho nebude litovat.