Piráti z karibiku- Prokletí černé perly- část 5

29. června 2008 v 14:27 | ajjii |  Johnny Depp
... Elizabeth chtěla zjistit , jak se Jack z ostrova před lety dostal. A tak ji Jack vysvětlil , že na ostrově byl pouze 3 dny a pil rum.
Když pro rum přijeli pašeráci Jack s něma vyjednal , aby ho vzaly. Ale Elizabeth měla s rumem jiný nápad.Když Jack usnul , Elizabeth zapálila rum , která vyvolal sylný kouř.
Toho si všimla loď , na které byl Noringhtn a guvernér. Elizabeth a Jacka vzali a odpluli. Jack je přemluvil , aby odpluli na Isla de Muerta a tam zatkli piráty. Ale aby vyčkali ,že on půjde něco dohodnout z Barbossou. A tak se stalo....
Když akorát chtěl Barbossa zanít Willa objevil se tam Jack a Barbossovi to rozmluvil. Řekl mu , že venku na ně čekají královští vojáci a když je zabije muže si říkat komodor a získá loď. Mezitím jak ho ukecával , vzal si Jack z truhli medailon a stal se nesmrtelným.
Barbossa mu na to zkočil ,ale pak Jack osvobodil Willa a bojoval proti Barbossovi. Když se zdálo , že prohrají objevila se Elizabeth a pomohla jim. Will zrušil kledbu a Jack zabil Barbossu. Mezitím ale se Jackova posádka zmocnila perly a odplula. Jack si sebral nějaké zlato , že si za něj něco koupí.
Ale když zjistil , že mu bude na prd , byl smutný.
A tak se v Port Royal dostal na šibenici,ale všiml si papouška , kterého vlastnil jeden muž z jeho posádky.
Mezitím Will řekl Elizabeth , že ji miluje a šel Jacka zachránit. Když se snažili utéct vojáci je chytili. Když je chtěli popravit oba , stoupla si mezi ně Elizabeth a řekla jim , že Willa miluje. Toho využil Jack. Rozloučil se s Elizabeth a Willem a utekl.
Ale když šel po zpátku , zakopl o zítku a zpadl do moře.
Ale objevila se Černá perla a s ní posádka Jacka. Posádka JAcka vytáhla na palubu a stal se jejím kapitánem.?Měl velikou radost , že má takovou posádku. Will s Elizabeth se zasnoubily
Jack řídil svou vysněnou loď.
Konec prvního dílu.......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama