Piráti z karibiku- Prokletí černé perly- část 4

29. června 2008 v 14:27 | ajjii |  Johnny Depp
..... Barbossa chtěl Jacka zabít ,ale Jack mu prozradil , kde se Will nachází. Proto zase začlo pronásledování Interseptru.
Mezitím na palubě Interseptoru Elizabeth řekla , že ten medailon patří Willovi. Will z toho byl nešťastný , protože ten medailon mu dal jeho otec , kterého nikdy neviděl. V tu chvíli doplula Černá perla k Interseptorovu boku a začala pálit.
Barbossa nechal Jacka uvěznit.
Když lodě bojovali , jedna koule rozrazila dveře od vězení , kde byl Jack. A tak se mu povedlo opět utéci a přeběhnout na Interseptr.
Elizabeth zapoměla v kajutě medailon a když Will pro něj šel , spadl na kajutu stěžeň a Willa uvěznil. Elizabeth mu chtěla pomoct , ale zajali ji piráti. Jack to vyděl a chtěl ji pomoct ,ale do cesty mu vlezla Barbossova opice Jack , a tak ji chtěl chytit ,ale Barbossa byl rychlejší. Posádka Barbossy zajala posádku Jacka a vzali ji na palubu perly. Potom Barbossovi lidé zapálili v kajute se střelným prachem oheň a utekli. Will tam zůstal.
Když Barbossa stál na přídi perly ,Elizabeth ho napadla a chtěla jít Willovipomoct ,ale v tu ránu vyletěl Interseptr do vzduchu a Barbossa Elizabeth chitil. Ale to už vylezl z vody Will a usmluvil, že Elizabethbude volná a posádce Jacka se nic nestane. Když Barbossa zjistil , jak se Will jmenuje ,souhlasil s tím. Ale Barbossa nechal vysadit Jacka a Elizabeth na pustém ostrově a Jackovi dal jen jeden náboj. A tak zůstal Jack z Elizabeth na pustým ostrově .....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama