Piráti z karibiku- Prokletí černé perly- část 3

29. června 2008 v 14:28 | ajjii |  Johnny Depp
.....Will ,chtěl Elizabeth zachránit a požádal Noringhtna o pomoc ,tan však mu pomoci nechtěl , ani se nechtěl zeptat Jacka na pomoc. Proto se Will naštval a chtěl Jacka zachránit. Jack si z něj dělal srandu a začal až jednat ,až mu Will řekl , jak se jmenuje.
To Willovi vrtalo hlavou.Ale nechal si to pro sebe. Když pomohl Jackovi z vězení , šli ukrást loď. I to se jim povedlo. Zachvíli se Noringhtn dozvěděl že unesli loď a proto se za nimi vydali na Interseptru -na nejrychlejší lodi. Jak Noringhtnův Interseptr dohonil loďa stála vedle ní , Jack zničil lano ke kormidlu a s Willem přeběhli na Interseptr. Tak zase Jack vyvázl z celou kůží.
Aby mohli dohonit Černou perlu , potřebovali posádku , a tak se vydali do Tortugy-pirátský přístav.V tortuze jim s posádkou pomohl Jackův starý přítel George Gibss. O den později vypluli opět na moře ,ale i z malým problémem,měli na palubě ženu-Anumarii a Gibss byl hrozně pověrčivý.Žena na palubě nepřináší štěstí. Ale nakonec vypluli i s ní.
V tu dobu už Černá perla kotvila u ostrova Isla de Muerta. Elizabeth byla smířená s tím ,že zemře. Kdyžvrátili piráti všechny peníze do truhly ,Barbossa rozřízl Elizabeth ruku a medailon ji dal do dlaně a dlaň ji zmáčkl.
Když kletba nezkončila Barbossa se opět zeptal Elizabeth ,jak se jmenuje. Tentokrát ELizabeth řekla pravdu.Když ji řekla ,Barbossa se naštvala uhodil ji do obličeje. Elizabeth omdlela.
Už nějakou chvíli je ale z úkrytu pozoroval Jack s Willem. Jack chtěl počkat na vhodnou chvíli ,ale Will ne. A tak Jacka uhodil pádlem do obličeje a Elizabeth s medailonem vzal na Interseptr. Když piráti zjistili , že tam Elizabeth už není ,začali ji hledat. Ale do cesty sejim postavil Jack. A tak místo Elizabeth donesli před Barbossu Jacka ......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama