Lucas Brabeel

2. května 2008 v 15:59 | ajjii |  Lucas Grebeel
Ryan Evans je takovej Sharpeyin mazlíček. Teda aspon to tak vypadá v jedničce, ve dvojce se ukazuje v úplně jinym světle. Je talentovaný, umí zpívat a tančit vytvořit dobrou show.
Lucas Brabeel
datum narození: 23.11.1984
místo narození: Springfield, Missouri, USA
Profese: Herec, tanečník
Lucas se už od svých dvanácti let pohybuje na divadelních prknech. Zahrál si v Romeovi a Julii nebo Footloose. Ve Springfieldu navštěvoval stejnou školu jako Brad Pitt. Nyní bydlí v Los Angeles. Rád skládá hudbu, hraje na kytaru, piano či bubny.
Lucas hraje ve filmu High school musical Ryana Evanse.
Ryan je nejlepší tanečník z celé školy. Má nesporný talent a každý rok září ve školním muzikálu. Jakmile však Troy začne ohrozovat jeho postavení, vystrčí drápky.
Životopis : Lucas Stephen Grabeel se narodil 23.11.1984 ve Springfieldu, rodičům Missouri a Stephenovi Grabeelovi. Už v mládí, on a jeho sestra, začali tvořit písničky, hrát a ukazovat to rodině a kamarádům. Pak nastoupil na Logan-Rogersville Elementary a Middle School. V šestém ročníku učinkoval v první hře - The Secret Garden a hrál kluka jménem Colin. Od té doby se v hraní ani na chvilku nezastavil. Jeho první hlavní role byla v Springfieldském malém divadle, ve hře Oliver a on hrál Arthura Dodgera. Lucas pokračoval v hraní v divadle a než opustil střední školu tak byl v 8. produkcích.
Lucas byl aktivní člen divadelního kroužku Y.E.S asi 5 let. Během těchto let také učil v divadle hraní a tancování, a hlavně improvizace. Lucas hrál mnoho hlavních rolí ve školských muzikálech, produkcích a operách. Také hrál na bubny v místním kostele, a nastoupil na Missouri Fine Arts Academy.
Lucas absolvoval školu v roce 2003. Potom se odstěhoval do Los Angeles aby uskutečnil svůj sen hrát ve filmech. Tam potkal jeho manažera Roberta C. Thomsona, zrovna když stál ve frontě v supermarketu. Během týdne získal agenta a během 3 týdnů dostal první komereční roli a po 9 měsících se objevil v orignálním filmu od Disneyho- Halloweentown High jako Ethan Dalloway.
V roce 2004 byl v pilotní epizodě WB show Halley's Comet, ale tam mu to nesedělo tak odešel. Potom byl vybrán do Dysneyovo filmu High School Musical kde hrál Ryana Evanse. Byla to jedna z jeho nejlepších rolí. Potom, co se vrátil domů se také objevil v seriálu Veronica Mars.
Muzikál ze střední Lucasovi prolomil vše a tento film shlédlo více jak 35,000,000 diváků během 1 týdne vysílání. Momentálně dotočil už druhý díl Muzikálu ze střední. Premiéra byla v srpnu 2007.
znamení: Střelec

Měnší roli měl v seriálech jako třeba Veronica Mars. Role v HSM mu přinesla slávu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 peace.boy peace.boy | Web | 2. května 2008 v 16:05 | Reagovat

!!!DŮLEŽITÁ VOLBA!!!

!!!HLASJ PRO SVOU CELEBRITU ROKU 2008!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama